بیش از ۱۰۰ شرکت در نمایشگاه های تخصصی کالای خانگی و ملزومات جهیزیه شیراز شرکت کردند

بامداد خبر: مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: دوزادهیمن نمایشگاه تخصصی ملزومات جهیزیه و خدمات مرتبط همراه با هفتمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا از روز سه شنبه هفدهم خرداد ماه در مرکز نمایشگاهی استان فارس آغاز شده است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر،  مهندس فرهادی افزود: در این نمایشگاه های تخصصی […]

بامداد خبر: مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: دوزادهیمن نمایشگاه تخصصی ملزومات جهیزیه و خدمات مرتبط همراه با هفتمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا از روز سه شنبه هفدهم خرداد ماه در مرکز نمایشگاهی استان فارس آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر،  مهندس فرهادی افزود: در این نمایشگاه های تخصصی بیش از۱۰۰ شرکت فعال در حوزه های لوازم خانگی، لوستر، فرش، کالای خواب ولوازم تزیینی حضور دارند.

او ادامه داد: هفتاد درصد شرکت کنندگان از استان فارس و بقیه از استان های تهران، اصفهان،قم،رشت،تبریز و مشهد هستند.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین الملی فارس گفت: در این نمایشگاه سعی شده است کلیه خدمات و تجهیزات مربوطه به بهترین شکل و با بهترین قیمت نمایش داده شود تا زمینه تسهیل شدن امر ازدواج و سر و سامان دادن به زوج های جوان و خانواده ها فراهم شود.

او با بیان اینکه این نمایشگاه در متراژ حدود ۳ هزار متری برپا شده است، اضافه کرد: این دو نمایشگاه تخصصی تا روز شنبه ۲۱ خرداد ماه دایر است و علاقه مندان می توانند پس از دریافت بلیط بازدید رایگان از سایت شرکت نمایشگاهای بین المللی فارس به ادرس www.farsfair.ir از این دو نمایشگاه بازدید کنند.