نصب المان های مذهبی ویژه رمضان در سطح شهر شیراز

بامداد خبر:سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از نصب المان های مناسبتی ماه مبارک رمضان در سطح شهر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر؛ روح الله مظفری سرپرست سازمان گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در آغازین روزهای ماه مهمانی خدا المان های مذهبی ویژه این […]

بامداد خبر:سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از نصب المان های مناسبتی ماه مبارک رمضان در سطح شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر؛ روح الله مظفری سرپرست سازمان گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در آغازین روزهای ماه مهمانی خدا المان های مذهبی ویژه این ایام در سطح شهر نصب شد.
روح الله مظفری با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه ها و رئوس فعالیت های سازمان سیما، منظر و فضای سبز، فضاسازی شهری در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی است.
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز افزود: بدین منظور و در راستای همخوانی فضای شهر با این ایام و با هدف زیباسازی و بهبود سیما و منظر شهری و به منظور گرامیداشت ماه پر فیض و برکت رمضان المان های مناسبتی در نقاط مختلف شهر از جمله میدان ستاد، میدان شهدا، خیابان های ۹ دی، عفیف آباد و میدان مطهری جانمایی و نصب شده است.
مظفری ادامه داد در تمام طول سال هم به فراخور مناسبت های موجود فضاسازی محیطی در سطح شهر انجام خواهد شد تا بتوانیم به نوعی حال و هوای مناسبت ها را به شهروندان منتقل کنیم.