باحضور فرمانده نیروی دریایی سپاه صورت گرفت :

بهره برداری رسمی از فرودگاه امام علی (ع) جزیره تنب بزرگ

بامداد خبر:با حضور سردار تنگسیری و تعدادی از مسئولین کشور و با انجام پرواز ملی، بهره برداری رسمی از فرودگاه امام علی (ع) جزیره تنب بزرگ انجام شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، فرودگاه امام علی (ع)جزیره تنب بزرگ در جنوب کشور با حضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و مهندس محمدی بخش […]

بامداد خبر:با حضور سردار تنگسیری و تعدادی از مسئولین کشور و با انجام پرواز ملی، بهره برداری رسمی از فرودگاه امام علی (ع) جزیره تنب بزرگ انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، فرودگاه امام علی (ع)جزیره تنب بزرگ در جنوب کشور با حضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و مهندس محمدی بخش معاون وزیر راه و شهر سازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری  مورد بهره برداری قرار گرفت.

بنابر این گزارش  عملیات اجرایی  فرودگاه  امام علی(ع) جزیره تنب بزرگ توسط نیروی دریایی سپاه به اتمام رسید و اولین پرواز ملی از تهران به مقصد تنب بزرگ صورت گرفت و این فرودگاه به بهره برداری رسمی رسید.

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری با ابراز تقدیر و تشکر از همکاری وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری گفت: همت جهادی و انقلابی وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری موجبات خرسندی مردم  این جزیره استراتژیک را  در ایام خجسته فراهم آورد.

سردار تنگسیری افزود: سکونت مردمی جزایر و مردمی شدن امنیت این جزایر با حضور فعال آنان انجام می شود و باید همه کمک کنند این اتفاق میمون و مبارک با راه اندازی خطوط پروازی مستمر و منظم ادامه یابد و این کمترین خدمتی است که برای رزمندگان و خانواده های گرامی آنان  انجام  می شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ابراز داشت : با افتتاح این فرودگاه مقدمات  توسعه  اقتصادی و رونق اقتصاد دریا پایه  صورت می گیرد و  سطح امنیت پایدار در جغرافیای دریایی خلیج فارس  تقویت می شود .

رییس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه تلاش می شود با بکارگیری و نصب سیستم های ایمنی مطمئن وضعیت پروازها ارتقاء یابد و موجب دلگرمی خانواده های ایثارگر شود.

مهندس محمدی بخش گفت:  برقراری پروازهای منظم و مستمر به جزیره تنب بزرگ با ارائه تسهیلات لازم  فرودگاهی در زمینه سفر آسان از برخی شهرها مثل بندرعباس و بندرلنگه به این جزیره  فراهم خواهد شد .