دبیر«نهضت هرخانه یک ستاد» آیت الله رئیسی در استان فارس منصوب شد

بامدادخبر – با حکم دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای مرکزی و سیاست گذاری نهضت هر خانه یک ستاد در کشور، ناصر پی خجسته به عنوان دبیر نهضت هر خانه یک ستاد در استان فارس منصوب شد. به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر  در این حکم آمده است که در امتداد جریان مردم سالاری دینی و تحقق […]

بامدادخبربا حکم دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای مرکزی و سیاست گذاری نهضت هر خانه یک ستاد در کشور، ناصر پی خجسته به عنوان دبیر نهضت هر خانه یک ستاد در استان فارس منصوب شد.

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر  در این حکم آمده است که در امتداد جریان مردم سالاری دینی و تحقق دولت اسلامی در طلیعه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، شاهد ظهور گفتمان عدالت، کرامت، کار و تولید و مبارزه با اشرافی گری هستیم، گفتمانی که با رویکرد تحولی در سپهر سیاسی جمهوری اسلامی ایران در حال درخشیدن است.

وی اظهار داشت: بنا به گفتمان مبنایی دینی و قرآنی نظام اسلامی تا اراده تغییر در بین مردم وجود نداشته باشد، تغییر به وضعیت مطلوب قطعاً محقق نخواهد شد.

پی خجسته با اشاره به اینکه :برای نهضت هرخانه یک ستاد سامانه Nehzat1400.com راه اندازی شده است که هر فردی تمایل داشت خانه اش را تبدیل به ستاد کند، در این سامانه ثبت نام نماید.

ایشان نیز افزود که اعضای شورای مرکزی نهضت هرخانه یک ستاد و دبیران استان در ۳۶ شهرستان استان فارس تعیین گردیده اند که مسئولیت های ستادی و مکان های ستادها نیز تعیین گردیده است.