شهر صدرا به عنوان نخستین شهر جدید در کشور صاحب هتل می شود

بامدادخبر یکی از زیباترین و مجهزترین و به روزترین هتل های کشور در شهر جدید صدرا به زودی به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر سید مجتبی علوی مدیر کل فرهنگی معاونت هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس صبح پنجشنبه ۹ بهمن ماه ۹۹ در جمع خبرنگاران از روند […]

بامدادخبر یکی از زیباترین و مجهزترین و به روزترین هتل های کشور در شهر جدید صدرا به زودی به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر سید مجتبی علوی مدیر کل فرهنگی معاونت هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس صبح پنجشنبه ۹ بهمن ماه ۹۹ در جمع خبرنگاران از روند تکمیلی ایجاد تأسیسات گردشگری در شهر صدرا خبر داد و اعلام کرد: شهر جدید صدرا به زودی به عنوان نخستین شهر جدید در کشور صاحب هتل میگردد.

علوی افزود: با پیگیری معاونت امور زائرین و گردشگری استانداری فارس و دستور جناب رحیمی استاندار محترم فارس، مسائل و مشکلات مالی این پروژه به زودی مرتفع و در شرف بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی گفت: هتل بزرگ و ۵ ستاره رز سفید صدرا که توسط بخش خصوصی و با کارفرمایی شرکت تجهیزات هتل داری رهروان به مدیریت مهندس تهرانی در شهر جدید صدرا در حال ساخت می باشد تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

هتل در مکانی بسیار زیبا و با چشم اندازی دیدنی ساخته شده است

مدیر کل فرهنگی معاونت هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس، اظهار داشت: با توجه به بازدیدی که جناب لقمانی، معاون محترم امور زائرین و گردشگری استانداری فارس از هتل فوق داشتند و تاکید استاندار محترم، با پیگیری و برطرف شدن مشکلات مالی این پروژه به زودی هتل رز افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

علوی افزود: این هتل در مکانی بسیار زیبا و با چشم اندازی دیدنی نسبت به شهر جدید صدرا و در زمینی به مساحت ۱۴۰۰۰ متر مربع و با زیربنایی به مساحت ۱۶۰۰۰ متر مربع ساخته شده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه هتل مذکور نقش موثری در ارائه خدمات به گردشگران خواهد داشت، بیان کرد: این هتل لوکس و مجهز و ۵ ستاره دارای ۱۰۰ اتاق با ۵۱۶ تخت، ۳ رستوران، ۲ تالار چند منظوره هر کدام به ظرفیت ۲۰۰ نفر، سالن آمفی تئاتر جهت سمینارها و مراسم به ظرفیت ۶۰۰ نفر، کافی شاپ، فست فود، سالن بازی های کامپیوتری، بازارچه سنتی، مجموعه استخر، سونا و جکوزی، سالن بدنسازی و ماساژ طبی می باشد.

علوی افزود: با بهره برداری از این هتل که یکی از به روزترین خدمات هتل داری در کشور را به میهمانان و مسافران ارائه میدهد ۲۰۰ نفر نیرو به طور مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه این هتل می تواند نقش موثری در ارائه خدمات و رونق گردشگری منطقه داشته باشد، خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت بسیار خوب شهر جدید صدرا و نزدیکی به شهر شیراز و شهرستان توریستی و گردشگری سپیدان، بهره برداری از این هتل می تواند تحول گردشگری و توریستی خوبی را در سطح منطقه ایجاد کند.

 

بهره برداری از ورزشگاه ۶ هزارنفری  شیرازتا  قبل از پایان دولت/ اجرای ۵۳۳ برنامه دردهه فجر