کشف ۲۶۳ کیلوگرم تریاک در “نی ریز” 

بامدادخبر– جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف ۲۶۳ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک طی بازرسی از ۲ دستگاه خودرو در شهرستان نی ریز خبر داد. سردار “یوسف ملک زاده” در این خصوص اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان نی ریز از خبری مبنی بر تردد یک دستگاه وانت پیکان حامل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی مطلع […]

بامدادخبر– جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف ۲۶۳ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک طی بازرسی از ۲ دستگاه خودرو در شهرستان نی ریز خبر داد.

سردار “یوسف ملک زاده” در این خصوص اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان نی ریز از خبری مبنی بر تردد یک دستگاه وانت پیکان حامل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه با گشت های محسوس و نامحسوس، در نهایت خودرو وانت پیکان در یکی از محورهای خاکی شهرستان نی ریز مشاهده و توسط مأموران انتظامی توقیف شد، افزود: در بازرسی از این خودرو، ۱۷۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و در این خصوص یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس ادامه داد: همچنین در یک عملیات دیگر، ماموران ایستگاه بازرسی “قطرویه” شهرستان نی ریز هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مظنون که راننده آن به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کرد.

سردار ملک زاده گفت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۹۱ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد.

وی تأکید کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ به صورت مستمر در دستور کار پلیس فارس قرار دارد.