با تحقق وعده ای دیگر از رییس جمهور شهید:

مجتمع قضایی شهر جدید صدرا افتتاح شد

بامداد خبر: مهندس مهدی پوربهی مدیرعامل شرکت عمران صدرا در آئین افتتاحیه ساختمان مجتمع قضایی شهر جدید صدرا اظهار داشت: یکی از مطالبات به حق مردم شریف شهر جدید صدرا با بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، استقرار دائم ادارات دولتی در جهت خدمت رسانی بهتر و هویت بخشی به این شهر جدید است. وی […]

بامداد خبر: مهندس مهدی پوربهی مدیرعامل شرکت عمران صدرا در آئین افتتاحیه ساختمان مجتمع قضایی شهر جدید صدرا اظهار داشت: یکی از مطالبات به حق مردم شریف شهر جدید صدرا با بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، استقرار دائم ادارات دولتی در جهت خدمت رسانی بهتر و هویت بخشی به این شهر جدید است.
وی با بیان اینکه تاکنون ۲۲ اداره به شکل نمایندگی یا به صورت اداره در شهر جدید صدرا مستقر شده اند، تصریح کرد: شرکت عمران صدرا با یک نگاه جدی به خدمت رسانی برای مردم نقش هماهنگی خود با دستگاه ها را به خوبی ایفا کرده و امروز می توانیم ادعا کنیم که این ۲۲ اداره در هماهنگی کامل، وحدت و هم افزایی با مجموعه های شهرداری، شورای شهر، سپاه امیرالمومنین و ستاد نماز جمعه و شرکت عمران صدرا هستند.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا با بیان اینکه ۴۴ اداره دیگر از جمله اداره آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، و اداراتی که بیشتر با مردم سر و کار دارند، نیاز است به شهر جدید صدرا وارد شوند، یادآور شد: اگرچه غم و غصه شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش ما را در غم و اندوه فرو برد، اما امروز شاهدیم که ساختمان مجتمع قضایی شهر صدرا که وعده ارزشمند ایشان بوده به بهره برداری رسید و به مردم شریف شهر صدرا تقدیم گردید.
پوربهی با اشاره به اینکه زیربنای این ساختمان ۲۵۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲۰٫۰۰۰ متر مربع (۲ هکتار) است، تأکید کرد: تأمین زمین محل محل اجرای این پروژه به همت شرکت عمران صدرا با ارزش روز بالغ بر یکصد میلیارد ریال انجام گردید که علاوه بر آن شرکت عمران صدرا توانست با کمک حدود ۱۰۰ میلیارد ریالی خود در اجرای پروژه نیز نقش آفرینی کند تا در شیرینی کام مردم شریف شهر صدرا نیز سهیم باشد که این مجتمع امروز با هماهنگی ادارات و نهادهای درگیر به ویژه دادگستری استان فارس با اعتبار بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی اضافه کرد: خدمات این مجتمع قضایی علاوه بر شهر صدرا، به کل شمال غرب شیراز نیز خواهد رسید.
پوربهی در بخش دیگر سخنان خود ضمن تقدیر از دادگستری استان فارس به ویژه ریاست کل دادگستری و دادستان فارس گفت: در سال گذشته با همکاری دادگستری فارس بیش از ۷۰۷ پرونده از زمین‌خواری در اطراف صدرا در راستای صیانت از بیت‌المال در جهت تأمین منابع ریالی توسعه شهر صدرا به سرانجام رسید و امروز خوشحالیم که با استقرار مجتمع قضایی، سرعت رسیدگی به پرونده های حقوق بیت‌المال در این منطقه سرعت بیشتری پیدا می‌کند.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا همچنین با اشاره به تأمین زمین و تکمیل ساختمان اداره ثبت اسناد و سازمان نظام مهندسی شهر صدرا توسط شرکت عمران صدرا بیان داشت: شرکت عمران صدرا با تأمین زمین و کمک در احداث ساختمان اداری در این شهر جدید تلاش نموده که ادارات دیگر هم بتوانند در صدرا مستقر شوند تا ساکنان بتوانند امورات اداری خود را در نزدیک ترین نقطه جغرافیایی به محل سکونتشان انجام دهند و در این راستا قراردادهایی با دستگاه ها منعقد و زمین های مربوطه به ادارات تحویل شده و با هماهنگی و پیگیری استاندار محترم، احداث ساختمان‌های مربوطه در بودجه‌بندی سال جاری و سالهای آینده گنجانده می شود.
وی افزود: این شرکت آمادگی دارد که زمین تمام اداراتی که باید در برنامه کاری در این شهر مستقر شوند. را با کاربری اداری تأمین نماید.