دفتر صرافی بانک ملی در شیراز افتتاح شد

بامداد خبر:در آستانه نیمه شعبان، دفتر صرافی بانک ملی در استان فارس در شیراز افتتاح شد و رئیس اتاق بازرگانی فارس از این دفتر بازدید کرد. به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، محمدصادق حمیدیان در این بازدید گفت: صرافی مطمئن یک رکن مهم و تاثیرگذار در حوزه تجارت بین الملل و بخش صادرات است […]

بامداد خبر:در آستانه نیمه شعبان، دفتر صرافی بانک ملی در استان فارس در شیراز افتتاح شد و رئیس اتاق بازرگانی فارس از این دفتر بازدید کرد.
به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، محمدصادق حمیدیان در این بازدید گفت: صرافی مطمئن یک رکن مهم و تاثیرگذار در حوزه تجارت بین الملل و بخش صادرات است که تجار و صادرکنندگان ما می توانند با اطمینان بهتر و بیشتری از خدمات این صرافی استفاده کنند.
وی افزود: مهمترین انتظارات بخش خصوصی استان از این صرافی حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی استان است.
حمیدیان با تاکید بر اینکه افتتاح این دفتر اقدام شایسته ای در حوزه اقتصاد استان است اظهارداشت: اتاق بازرگانی فارس برای ارتقای سطح خدمات این صرافی  در کنار بانک ملی قرار دارد
در این دیدار ضیایی رئیس دفتر صرافی بانک ملی شعبه شیراز نیز گفت: بانک ملی از دیرباز خدمات ارزی منحصر به فردی را ارائه می داده است که ایجاد این دفتر صرافی در شهر شیراز ضروری و حائز اهمیت بود.
وی اضافه کرد: مهمترین و ارزشمندترین سرمایه ما در بانک ملی اعتماد مردم است که تلاش می کنیم در راستای رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات ارزی مناسب اقدامات لازم و به موقع انجام شود.
ضیایی ادامه داد: بر اساس سیاست گذاری ها، توسعه عملیات ارزی، خرید و جذب منابع جدید و گسترش و تقویت فعالیت‌های ارزی از اولویت‌های ما در این دفتر صرافی است.
در این دیدار حمیدیان رئیس اتاق بازرگانی فارس موانع و مشکلات ارزی و انتظارات فعالان اقتصادی استان را مطرح کرد و مدیران صرافی بانک ملی نیز برای حل مشکلات و موانع مطرح شده راهکارهایی را عنوان کردند.
حمیدیان از اهتمام مدیریت امور شعب بانک ملی ایران در اخذ مجوز و راه اندازی صرافی ملی ایران در شیراز قدردانی نمود.