خسته و ناامید کردن مردم خیانت است

بامداد خبر:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: بی انگیزه و خسته کردن مردم و جامعه خیانت بزرگی است و هرکس، در هر مسئولیت و جایگاهی این دو کار را انجام دهد خیانتکار به حساب می آید. به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری […]

بامداد خبر:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: بی انگیزه و خسته کردن مردم و جامعه خیانت بزرگی است و هرکس، در هر مسئولیت و جایگاهی این دو کار را انجام دهد خیانتکار به حساب می آید.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، اسماعیل قزل‌سفلی،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در نخستین همایش هم اندیشی مشترک مدیران بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) سراسر استان فارس ضمن گرامیداشت یاد شهدای حادثه تروریستی کرمان، افزود: این نشست مشترک مصداق بارز کار عالمانه، همگرایانه، خالصانه و صادقانه ای است که مقام معظم رهبری به صورت ویژه بدان تاکید کرده اند؛ یعنی اینکه حرکت جبهه‌ای و هم افزا قطعاً در مرتفع کردن مشکلات مردم در سطح استان اثر بخش تر است.
وی با اشاره به این که نیازمندان جامعه در راس هرم خدمت رسانی در نظام جمهوری اسلامی قرار دارند، ادامه داد: خیرین و مسئولان ضلع دیگر خدمت رسانی هستند که در حوزه بهزیستی و کمیته امداد باید توانمندسازی و خوداتکایی جامعه هدف؛ اولویت اصلی و راهبردی این دو بخش باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس راهبران دو حوزه بهزیستی و کمیته امداد را نقش آفرینان اصلی در نظام حکمرانی خیر و احسان دانست و گفت: شناسایی خیرین و بسترسازی برای فعالیت آن ها و اتصال آن ها به نیازمندان واقعی مهم ترین وظیفه این دو حوزه است که در استان پهناور فارس به خوبی در حال انجام است.
قزل سفلی تاکید کرد: براساس گزارشات میدانی با وجود برخی کمبودها؛ نارضایتی از دو حوزه کمیته امداد و بهزیستی در کمترین سطح قرار دارد که این سطح رضایتمندی در جامعه هدف بزرگ ترین سرمایه این دو بخش است و این راهبرد باید همواره در دستور کار باشد.
وی اظهارداشت: مهمترین عامل شتاب دهنده در پیروزی انقلاب اسلامی به حرکت در آوردن و به میدان آوردن مردم توسط امام عظیم الشان راحل بود و امروزه برای حفظ و کامل شدن انقلاب اسلامی در جهت رسیدن به تمدن نوین اسلامی حضور مردم در همه صحنه ها و عرصه ها بسیار ضروری و مهم است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه امروزه پیشرفت بدون مردم در همه عرصه ها نه تنها معنا ندارد و بلکه امکان پذیر نیست، گفت: در الگوی مدیریتی جنگ تحمیلی هشت ساله، نقش محوری با مردم بود و همان عامل مهم ترین مولفه در پیروزی در آن برهه از تاریخ انقلاب اسلامی بود ولی متاسفانه الگوی مدیریتی دفاع مقدس در همان دوران ماند.
قزل سفلی با بیان این که زنان، مردان، جوانان، نوجوانان و همه اقشار جامعه در الگوی مدیریتی دفاع مقدس نقش خودشان را پیدا کرده بودند، تاکید کرد: البته حضور مردم در هر صحنه‌ای معجزه آفرین است و پشتیبانی مستمر مردم در ۴۵ سال گذشته همواره بارز و موثر بوده است.
وی گفت: هیچ انقلابی در دنیا به دهه سوم نرسیده اما انقلاب اسلامی اکنون برای جشن ۵۰سالگی خود آماده می شود و این مهم با حضور هوشیارانه مردم و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب رقم خورده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تاکید کرد: مردم باید به صورت برنامه ریزی شده در همه عرصه‌ها وارد میدان شوند تا موفقیت در آن بخش ها حاصل شود.
قزل سفلی به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های علمی، فناوری، دفاعی، پزشکی و صنعتی اشاره و تاکید کرد: اگر امروز در حوزه اقتصادی با مشکلاتی مواجه هستیم، بیشتر بخاطر این است که نتوانسته ایم بستر حضور و مشارکت مردم در این عرصه بخوبی فراهم کنیم.
وی با تاکید بر استمرار خدمت رسانی با شتاب، با برنامه، هدفمند و اثربخش در همه سطوح با هدف خوداتکایی و خودکفایی جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی، افزود: اهمیت و جایگاه انقلاب اسلامی را باید از زبان غربی ها بیان کرد و شنید.
معاون استاندار فارس با بیان اینکه نظریه کارشناسان جهانی در پی بروز انقلاب اسلامی تغییر کرد، گفت: ایران اسلامی الگویی به جهان عرضه کرده است که در آن نه تنها بدون آمریکا بلکه در تخاصم با آمریکا هم می توان پیشرفت کرد.