استاندار فارس در ستاد سفر رئیس محترم جمهور به فارس خبر داد:

دیدار مردم فارس با رئیس محترم جمهور در حرم مطهر حضرت شاه چراغ علیه السلام

بامداد خبر:دکتر ایمانیه در ستاد سفر رئیس محترم جمهور به استان فارس از نهایی شدن برنامه سفر و دیدار مردم استان فارس با رئیس محترم جمهور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر: دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس در جمع معاونین و رؤسای کمیته های ستاد سفر رئیس محترم جمهور و اعضای […]

بامداد خبر:دکتر ایمانیه در ستاد سفر رئیس محترم جمهور به استان فارس از نهایی شدن برنامه سفر و دیدار مردم استان فارس با رئیس محترم جمهور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر: دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس در جمع معاونین و رؤسای کمیته های ستاد سفر رئیس محترم جمهور و اعضای هیأت دولت به استان فارس اظهار داشت: پس از جلسات مختلف با مدیران ارشد استان، کمیته های مختلف سفر، نشست های متعدد با معاونین محترم رئیس جمهور و وزرا و مدیران ارشد دولت، مقدمات سفر دوم دولت به استان فارس مهیا و در روزهای آتی دومین دور سفر استانی دولت به فارس انجام خواهد شد.

استاندار فارس با اشاره به رایزنی ها و پیشنهادات مختلف مدیریت ارشد و دستگاه‌های استان به هیأت دولت بیان کرد: در صورت تصویب این پیشنهادات در سفر آتی دولت، استان فارس در تمام شاخص ها رشد و جهش چشمگیری خواهد داشت.

دکتر ایمانیه با اشاره به نهایی شدن زمان سفر دولت به استان فارس گفت: در روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه، حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام میزبان حضور حضرت آیت الله رئیسی و هیأت دولت و مردم سراسر استان فارس خواهد بود.
وی افزود: در این دیدار که از ساعت ۱۵ با حضور مردم عزیز شهر شیراز و شهرستان های استان برگزار می گردد، رئیس محترم جمهور با استقبال مردمی وارد حرم مطهر خواهد شد و با مردم استان فارس گفتگو خواهد کرد.

استاندار فارس ضمن دعوت از مردم عزیز شیراز و استان فارس خاطرنشان ساخت: حضور پر شور مردم، تجلی وحدت و انسجام عمومی است و قطعاً این سفر که نخستین سفر استانی دولت پس از سفر رئیس محترم جمهور به نیویورک است، کانون توجه داخل و خارج از کشور می گردد.

لازم به ذکر است در سفر دولت به فارس برنامه های مختلفی برگزار و پروژه های متعددی افتتاح خواهد شد که در نشست خبری استاندار فارس، با مردم در میان گذاشته می شود.