مدیر عامل آبفا شیراز خبر داد:

از اجرای بیش از ۲۶۵ کیلومتر شبکه توزیع و خط انتقال آب

بامداد خبر:رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: از سال ۱۴۰۰ تاکنون ۲۶۵ کیلومتر شبکه توزیع و خط انتقال آب در شهر شیراز ، صدرا و روستاها اجرا شده است.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، بهمن بهروزی به عملکرد شرکت آب و فاضلاب شیراز در دولت سیزدهم […]

بامداد خبر:رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: از سال ۱۴۰۰ تاکنون ۲۶۵ کیلومتر شبکه توزیع و خط انتقال آب در شهر شیراز ، صدرا و روستاها اجرا شده است.
  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، بهمن بهروزی به عملکرد شرکت آب و فاضلاب شیراز در دولت سیزدهم اشاره کرد و افزود: در راستای تامین و توزیع عادلانه و بهداشتی آب شرب طی سالهای ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ به میزان ۲۶۵ کیلومتر شبکه توزیع آب و خط انتقال در شهر شیراز، صدرا و روستاهای شهرستان شیراز اجرا شده است.
  وی ادامه داد: اجرای این ۲۶۵ کیلومتر شبکه توزیع آب و خط انتقال با اعتباری بالغ بر چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال انجام شده است.
  بهروزی با تاکید به توجه ویژه آبفا شیراز به روستاها و مناطق محروم ابراز داشت: ۱۳۷ کیلومتر از شبکه و خطوط انتقال آب اجرا شده معادل ۵۲ درصد در روستاهای شهرستان شیراز انجام شده است.
  مدیر عامل آبفا شیراز تصریح کرد: شبکه توزیع و خط انتقال آب با جنس لوله پلی اتیلن، فلزی و جی آر پی، در بخش شهری با سایز ۱۱۰ تا ۱۰۰۰ میلیمتر و در روستاها نیز با سایز ۶۳ تا ۲۵۰ میلیمتر بوده است.