پیام تسلیت سرپرست فرمانداری شهرستان سپیدان به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع

بامداد خبر:علیرضا سامری سرپرست فرمانداری شهرستان سپیدان در پیامی رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبردر متن این پیام آمده است: بسمه تعالی رحلت جانگداز و ملکوتی خاتم مهربانى و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت رسول اکرم […]

بامداد خبر:علیرضا سامری سرپرست فرمانداری شهرستان سپیدان در پیامی رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبردر متن این پیام آمده است:
بسمه تعالی
رحلت جانگداز و ملکوتی خاتم مهربانى و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت سبط اکبر و کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را به پیشگاه امام زمان حضرت مهدی (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، عموم مسلمانان ، شیعیان و شیفتگان پیامبر اخلاق و شفقت و امامان همام و بویژه مردم فهیم ،متدین،ولایتمدار و قدر شناس شهرستان سپیدان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
بدون تردید باید اذعان کرد راه رستگاری و ترقی بشر تمسک به اهل‌بیت است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ، می‌تواند بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید را به ما نشان دهد.
امید است با پیروی از سیره پیامبر خاتم حضرت محمّد مصطفی( صلى الله علیه وآله )‏ پیام آور نور و رحمت و تمسک به ائمه معصومین علیهم السلام بتوانیم در مسیر رستگاری و سعادت گام برداریم و مورد لطف ایشان در این دنیا و مورد شفاعت آنها در روز قیامت قرار گیریم.
علیرضا سامری
سرپرست فرمانداری شهرستان سپیدان