برگزاری مراسم ملی شور عاطفه ها در فارس

بامداد خبر:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس گفت: مراسم ملی شور عاطفه ها امسال در استان فارس در ۵۶ پایگاه امدادی، ۳۶۵ مرکز نیکوکاری، ۱۰۰ پایگاه سیار و همکاری ۸۰۰۰ مدرسه جهت کمک‌رسانی به دانش‌آموزان نیازمند برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر ،مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس گفت: در […]

بامداد خبر:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس گفت: مراسم ملی شور عاطفه ها امسال در استان فارس در ۵۶ پایگاه امدادی، ۳۶۵ مرکز نیکوکاری، ۱۰۰ پایگاه سیار و همکاری ۸۰۰۰ مدرسه جهت کمک‌رسانی به دانش‌آموزان نیازمند برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر ،مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس گفت: در راستای توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری و گسترش سنت های حسنه اسلامی، هرساله در آستانه سال تحصیلی جدید به منظور ایجاد زمینه حضور و مشارکت نیکوکاران و خیرین برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند، مراسم ملی شور عاطفه ها در قالب پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان بی بضاعت برگزار می‌شود. این پویش از ۱۵ مردادماه و تا ۱۵ مهرماه به صورت سراسری در کشور ادامه دارد.
وی افزود: در سال جاری این پویش در ۵۶ پایگاه امدادی، ۳۶۵ مرکز نیکوکاری، ۱۰۰ پایگاه سیار و همکاری ۸۰۰۰ مدرسه در استان در کمک‌رسانی به دانش‌آموزان نیازمند برگزار می شود.
موصلی یادآور شد: سال گذشته به همت خیرین و نیک اندیشان در مراسم شور عاطفه‌ها ۲۶۴ میلیارد ریال کمک‌های مردمی به صورت نقد و کالا و از طریق واریز مستقیم و مراکز نیکوکاری استان جمع‌آوری شد.
وی در پایان گفت: مردم نیک‌اندیش استان علاوه بر مراجعه حضوری به پایگاه های ثابت و سیار و مراکز نیکوکاری این نهاد می‌توانند مساعدت های نقدی خود را جهت کمک به دانش‌آموزان نیازمند از طریق شماره حساب ۰۱۰۲۷۳۰۷۳۰۰۰ یا شماره کارت مجازی ۹۳۷۶-۹۹۷۰-۹۹۱۸-۶۰۳۷ و یا از روش کدussd  با شماره گیری *۰۷۱*۸۸۷۷*  نزد کمیته امداد فارس واریز کنند.