آغاز به کار نمایشگاه های فروش بهاره و ضیافت رمضان

بامداد خبر: مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: نمایشگاه فروش بهاره و ضیافت رمضان از امروز بیست و سوم اسفند ماه در سایت نمایشگاهی فارس آغاز به کار کرد. دکتر نهاوندی افزود: این نمایشگاه ها در مساحت پنج هزار متری سالن های سرو،نرگس و بهار و با حضور حدود ۱۲۰ شرکت کننده […]

بامداد خبر: مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: نمایشگاه فروش بهاره و ضیافت رمضان از امروز بیست و سوم اسفند ماه در سایت نمایشگاهی فارس آغاز به کار کرد.
دکتر نهاوندی افزود: این نمایشگاه ها در مساحت پنج هزار متری سالن های سرو،نرگس و بهار و با حضور حدود ۱۲۰ شرکت کننده برپا شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر،او ادامه داد: خرید اقلام ضروری عید نوروز باقیمت مناسب تر و با تنوع بیشتر از اهداف برگزاری این عناوین نمایشگاهی است.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: با توجه به اینکه در آستانه شروع ماه مبارک رمضان هستیم، عرضه محصولات فرهنگی و اجناس ضروری ماه مبارک رمضان هم در این نمایشگاه ها انجام خواهد شد.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس افزود: شرکت کننده های حاضر در این نمایشگاه در زمینه های صنایع غذایی،پوشاک،خشکبار،شیرینی و هفت سین، کتاب و… فعالیت دارند.
دکتر نهاوندی بیان کرد: علاقه مندان و شهروندان شیرازی می توانند تا روز شنبه بیست و هفتم اسفند ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ از این نمایشگاه ها بازدید کنند.