شهریاری شهردار منطقه ۳ شیراز:

نصب المان جدید طاووس در شیراز

بامداد خبر:غلامرضا شهریاری شهردار منطقه ۳ شیراز با اشاره به اینکه این منطقه به دلیل برخورداری از نقاط تاریخی و گردشگری یکی از مناطق مهم شهر شیراز محسوب می‌شود، به تلاش در حوزه زیباسازی و منظر شهری اشاره کرد و گفت: نصب المان جدید طاووس تلاشی برای زیبایی بخشی هر چه بیشتر است. به گزارش […]

بامداد خبر:غلامرضا شهریاری شهردار منطقه ۳ شیراز با اشاره به اینکه این منطقه به دلیل برخورداری از نقاط تاریخی و گردشگری یکی از مناطق مهم شهر شیراز محسوب می‌شود، به تلاش در حوزه زیباسازی و منظر شهری اشاره کرد و گفت: نصب المان جدید طاووس تلاشی برای زیبایی بخشی هر چه بیشتر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، وی المان های شهری را نمادی برای شناخت شهرها قلمداد کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه المان طاووس قبلی با اشکالات و همچنین انتقادهایی از سوی شهروندان مواجه بود، تصمیم بر این شد المان جدیدی را طراحی و جایگزین نمائیم تا شاهد رفع این اشکالات باشیم.

شهریاری با بیان اینکه همه تلاش ما بر این است که به زیبایی هرچه بیشتر منطقه بیفزائیم خاطر نشان کرد: طبیعی است که هر طرح یا پروژه ای که اجرا شود با انتقادهایی مواجه می‌شود چرا که عقیده داریم زیبایی یک موضوع نسبی است و ممکن است نظرات افراد در خصوص این طرح ها متفاوت باشد.

شهردار منطقه ۳ با بیان این که المان جدید طاووس توسط دو هنرمند شیرازی با هزینه ای بسیار مناسب طراحی و اجرا شده است، گفت: اجرای این المان بازخورد قابل قبولی از سوی شهروندان داشته است.