پیشگامان شیراز قهرمان ایران شدند

شیراز بر قله فوتبال زیر هجده‌ سال کشور

بامداد خبر:تیم فوتبال پیشگامان شیراز مقام قهرمانی لیگ برتر زیر ۱۸ سال کشور در فصل ورزشى ۱۴۰۲_۱۴۰۱ را کسب کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، پرونده مسابقات لیگ برتر فوتبال ۱۸ سال کشور در فصل ورزشی ۱۴۰۲_۱۴۰۱ با قهرمانی تیم پیشگامان شیراز و نایب قهرمانی ذوب آهن اصفهان بسته شد. دیدار فینال لیگ […]

بامداد خبر:تیم فوتبال پیشگامان شیراز مقام قهرمانی لیگ برتر زیر ۱۸ سال کشور در فصل ورزشى ۱۴۰۲_۱۴۰۱ را کسب کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، پرونده مسابقات لیگ برتر فوتبال ۱۸ سال کشور در فصل ورزشی ۱۴۰۲_۱۴۰۱ با قهرمانی تیم پیشگامان شیراز و نایب قهرمانی ذوب آهن اصفهان بسته شد.
دیدار فینال لیگ برتر فوتبال ۱۸ سال کشور بین تیم‌های پیشگامان شیراز و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه عطر سیب تهران برگزار شد.
در نیمه نخست پیشگامان با دو گل انوش بازیاری و ماهان اژدری در دقایق ۱۷ و ۴۲ با نتیجه دو بر صفر به رختکن رفت. در نیمه دوم درحالیکه تیم شیرازی چندین موقعیت خوب و تک به تک را از دست داد، ذوب آهن تک گل خود را به ثمر رساند تا با نتیجه ۲ بر ۱ در برابر تیم خوب و با قدمت اصفهانی به برتری برسند و جام قهرمانی را بالای سر ببرند.
تیم فوتبال پیشگامان شیراز برای رسیدن به فینال مسابقات از سد تیم های بزرگ، با امکانات و پرخرجی همچون تراکتورسازی تبریز، مس کرمان و ذوب آهن گذشته بود.
در ۱۳ مسابقه پیشگامان در مرحله گروهی و حذفی، تنها متحمل یک باخت شده و با کسب ۱۲ برد با شایستگی و قاطعیت قهرمان کشور در رده زیر ۱۸ ساله ها شد.
برای جمع و جور شدن تیم فوتبال پیشگامان شیراز از ابتدا مربیان تیم به دنبال استعدادهای بومی رفته و موفق به کشف بسیاری از بازیکن طراز و باکیفیت استان فارسی شدند که در چند سال آینده نام بسیاری از آنان را در رده های مختلف ملی و تیم های بزرگ باشگاهی خواهیم شنید.
قابل ذکر است که اعضای کادر فنی و مدیریتی تیم فوتبال پیشگامان شیراز به شرح زیر بوده است:
مدیر عامل: محمد الهی
سرمربی: محمد علی نصیری
مدیر فنی: جمشید غدیری
مربیان: محمد پورکمالی، محمد ملیحی
بدنساز: محسن بازیاری
مربی دروازبان ها: رضا تارخ
سرپرست: حمید رضا مهری