مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس:

حضور برترین های صنعت ساختمان در شیراز / دانش بنیان کردن صنایع مختلف از اولویت های سایت نمایشگاهی فارس است

بامداد خبر: مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: یازدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته به همراه سیزدهمین نمایشگاه مصالح، تجهیزات و فناوری های ساختمان و هفتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابر و صنایع و تجهیزات وابسته در سایت نمایشگاهی فارس آغاز به کار کرد. به گزارش پایگاه […]

بامداد خبر: مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: یازدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته به همراه سیزدهمین نمایشگاه مصالح، تجهیزات و فناوری های ساختمان و هفتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابر و صنایع و تجهیزات وابسته در سایت نمایشگاهی فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر،مهندس فرهادی با بیان اینکه ۸۹ شرکت تولیدکننده در این عناوین نمایشگاهی حضور فعال دارند، افزود: شرکت کنندگان از استان های تهران،آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی،کرمان،خراسان رضوی،اصفهان، قزوین،یزد، مازندران و گلستان هستند.

او ادامه داد: عمده زمینه فعالیت مشارکت کنندگان؛ مصالح، آسانسور،درب، پنجره، شیر آلات،سنگ های تزیینی و لوله و اتصالات است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: این عناوین نمایشگاهی در مساحت ۱۲ هزار متری سالن های حافظ، بهار و سرو بر پا شده است که نسبت به نمایشگاه دوره گذشته رشد قابل توجهی هم از جهت مساحت و هم از جهت تعداد شرکت کنندگان داشته است.

مهندس فرهادی اضافه کرد: از آنجا که نمایشگاه ها پیشران اقتصادی و توسعه هر کشور هستند،تلاش شده است در حوزه صنعت ساختمان و صنایعه وابسته هم با گرد همایی برترین های این حوزه، گام بلندی در رونق این صنعت مهم در کشور برداشته شود.

او ادامه داد: مهم ترین اولویت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس کمک به دانش بنیان کردن حوزه اقتصاد و صنعت است؛ این مهم را با در اختیار گذاشتن فضاهای نمایشگاهی ویژه شرکت های دانش بنیان در سال جاری انجام می دهیم ؛ در این نمایشگاه هم شرایط حضور شرکت های دانش بنیانی در حوزه مصالح ساختمانی و… مهیا شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد: این نمایشگاه تا روز جمعه نهم دی ماه پذیرای بازدیدکنندگان، علاقه مندان و متخصصان این حوزه خواهد بود.
او گفت: علاقه مندان می توانند پس از دریافت بلیط بازدید از وبگاه شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرس
www.farsfair.ir
از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.