دبیرکل بوکس شطرنج جهان مطرح  کرد:

برگزاری ورزش‌ها رزمی در منطقه آزاد کیش/عدم استفاده از نیروهای متخصص در هیئت ورزش‌های رزمی استان فارس

بامداد خبر:دبیرکل بوکس شطرنج جهان گفت: طی حکمی در بیست و هشتم آذرماه سال جاری باحفظ سمت های:دبیرکل فدراسیون بوکس شطرنج جهان و رئیس کنفدراسیون بوکس شطرنج آسیا از سوی احمد پاک‌نهاد رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی منطقه آزاد کیش به عنوان نائب رئیس هیئت انجمن های ورزش‌های رزمی منصوب شدم. به گزارش […]

بامداد خبر:دبیرکل بوکس شطرنج جهان گفت: طی حکمی در بیست و هشتم آذرماه سال جاری باحفظ سمت های:دبیرکل فدراسیون بوکس شطرنج جهان و رئیس کنفدراسیون بوکس شطرنج آسیا از سوی احمد پاک‌نهاد رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی منطقه آزاد کیش به عنوان نائب رئیس هیئت انجمن های ورزش‌های رزمی منصوب شدم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، فریدون پویا در رابطه با اهداف انجمن های ورزش‌های رزمی در منطقه آزاد کیش خاطر نشان کرد:به دلیل موقعیت و ظرفیت‌های ویژه‌ای که در این منطقه وجود دارد تصمیم گرفته شد مسابقات بین المللی  به خصوص بوکس شطرنج به صورت مطلوب و بصورت انتخابی ازبهترین ها برگزار شود.
وی در پاسخ به سئوالی در مورد جایگاه هیئت  انجمن های ورزشهای رزمی استان فارس تصریح کرد: ضعف در انجام کارهای تیمی و گروهی یکی از مشکلات جدی ورزش استان بوده و انتظار ما از همه مسولان واهل ورزش این است که از اختلافات نابجا دوری کنند، وقتی کارهای به صورت تیمی پیش نمی‌رود، دقیقاً این مهم زمانی اتفاق می‌افتد که همه به دنبال رسیدن به منافع شخصی خود هستند، این در حالی است که فارس در رشته‌های رزمی در گذشته از جایگاه خوبی برخوردار بود.
به عنوان مدرس بوکس شطرنج جهان و مدرس داوری، مربیگری فدراسیون انجمن های ورزش‌های رزمی باید  برای ارتقاء ورزش‌های رزمی  از افرادی استفاده شود که علاوه بر تجربه،  تخصص و کسانی که در جهان  در این رشته‌ها دارای مسئولیت و صاحبنظر باشند  استفاده شود که تا کنون شاهد چنین اتفاق مهمی در استان فارس نبوده‌ایم که جای تأسف بسیاری است.
پویا در مورد اینکه آیا رئیس اداره ورزش جوانان شیراز تمایل به همکاری با شمارا دارد، یا خیر،  بیان داشت: سکاندار ورزش و جوانان شیراز طی مکاتبه‌ای که انجام داده، بنده را  به عنوان رئیس هیئت  ورزش رزمی شیراز معرفی کردند و بعد از انجام کلیه روند مربوط به امورات حراست،  هیئت رزمی  استان متاسفانه  هنوزپاسخ نامه را نداده است.
وی با اشاره به اینکه آیا بی مهری از سوی مسئولان ورزشی استان فارس موجب دلتنگی شما را فراهم کرده است، افزود: به عنوان کسی که متولد و بومی شیراز هستم و نیز در فدراسیون ورزش‌های رزمی سمت داشته و در مجموعه ملی و بین المللی فعالیت دارم، چگونه است که در هیئت‌ ورزش‌های رزمی و اداره ورزش و جوانان  از پتانسیل افرادی امثال ما استفاده نمی شود.
رئیس و بنیانگذار بوکس و شطرنج جمهوری اسلامی ابراز داشت:  در مورد ورزش های رزمی،  امام جمعه شیراز بارها بر اهمیت و توجه به این ورزش تاکید داشتند ونیز مدیرکل  ورزش و جوانان که از ایشان به عنوان مدیر جوان یاد می‌کنیم، درخواست می‌شود که از رئیس ایشان که مطالبه‌گری صورت نمی‌گیرد  فعال‌تر عمل کند.
پویا درپایان به پاس اعتماد و انتصاب وی دراین جمع مهیج رزمی از احمد پاک نهاد رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی منطقه آزاد کیش تشکروقدردانی کرد.