مدیر کل بهزیستی فارس:

برای رشد و پیشرفت ورزش های نابینایان و کم بینایان همکاری می کنیم

بامداد خبر:مدیر کل بهزیستی استان فارس گفت: بهزیستی متولی ورزش نیست اما با هر کس که در بحث رشد و پیشرفت ورزش نابینایان و کم بینایان تلاش کند همکاری می کنیم. هوشیار در دیدار رئیس و اعضای هیئت رئیسه هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس اظهار داشت: ورزشکاران نابینا و کم بینای […]

بامداد خبر:مدیر کل بهزیستی استان فارس گفت: بهزیستی متولی ورزش نیست اما با هر کس که در بحث رشد و پیشرفت ورزش نابینایان و کم بینایان تلاش کند همکاری می کنیم.
هوشیار در دیدار رئیس و اعضای هیئت رئیسه هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس اظهار داشت: ورزشکاران نابینا و کم بینای استان فارس در رشته های مختلف ورزشی همواره جزو برترین ها بوده اند و برای استان و کشور مدال آور و مایه افتخار هستند.
وی افزود: ورزش نابینایان و کم بینایان نیازمند یک ساماندهی مناسب بود که با توجه به حضور هیئت ورزش های ویژه این عزیزان و با عزم و اراده و اشتیاقی که در متولیان هیئت می بینم مطمئنا می توان آینده درخشان تری را برای ورزشکاران متصور باشیم.
مدیر کل بهزیستی استان فارس گفت: در بحث ورزش، برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی بودجه و یا امکاناتی پیش بینی نشده زیرا متولی ورزش بهزیستی نیست اما با هر شخص یا دستگاهی که در بحث رشد و پیشرفت ورزش نابینایان و کم بینایان تلاش کند، در محدوده اختیارات قانونی خود همکاری می کنیم.
رئیس هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس نیز در این دیدار با اشاره به کسب مقام و مدال آوری های ورزشکاران گلبال، شطرنج و دومیدانی در رقابتهای کشوری که در بابلسر برگزار شد، گفت: این افتخارات و هر آنچه که در گذشته کسب شده علیرغم کمبود بودجه و امکانات به دست آمده است.
جواد مرادپور افزود: اگر متولیان ورزش و بهزیستی در کنار یکدیگر از ورزشکاران دستگیری کنند و هرگونه حمایت در توان خود را از این عزیزان داشته باشند قطعا می توان قهرمانی بیشتری را از ورزشکاران عزیزمان در عرصه های مختلف شاهد باشیم.
مرادپور به جایگاه استان فارس در ورزش های نابینایان و کم بینایان کشور اشاره کرد و گفت: حضور مربیان و ورزشکاران استان فارسی در تیم های ملی و نقش موثر آنان در بالاترین رده های ورزش کشور گواه شایستگی و لیاقت این عزیزان است که باید بیشتر مورد توجه و حمایت قرار گیرند.