پس از برگزاری موفق نمایشگاه های تجهیزات پزشکی و گردشگری سلامت:

تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس

بامداد خبر: نخستین نمایشگاه گردشگری سلامت و پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شیراز از روز چهارشنبه دوم آذر ماه به مدت چهار روز با استقبال خوب متخصصان، محققین و فعالان عرصه سلامت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، برگزاری این نمایشگاه به جهت کیفی و کمی به گفته شرکت کنندگان، متخصصان این […]

بامداد خبر: نخستین نمایشگاه گردشگری سلامت و پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شیراز از روز چهارشنبه دوم آذر ماه به مدت چهار روز با استقبال خوب متخصصان، محققین و فعالان عرصه سلامت برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، برگزاری این نمایشگاه به جهت کیفی و کمی به گفته شرکت کنندگان، متخصصان این حوزه و مسولان علوم پزشکی از بهترین نمایشگاه های برگزار شده در سطح کشور بود.
این نمایشگاه با حضور بیش از ۱۷۰ شرکت کننده و تولید کننده فعال حوزه سلامت و در متراژی به مساحت پانزده هزار متر مربع برگزار شد.
حضور و بازدید هیئت های تجاری و پزشکی از پنج کشور دنیا در این نمایشگاه که نهایتا منجر به انعقاد قراداد هایی در حوزه تجهیزات پزشکی و توسعه ی همکاری ها همراه با تفاهم نامه های داخلی شد از مهمترین دستاوردهای این نمایشگاه بود.
دکتر حسینی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان دستگاه تخصصی مسول در حوزه بهداشت، درمان و علوم پزشکی به پاس قدردانی از زحمات و توفیقات حاصله در این نمایشگاه، با اهدا لوح توسط معاونت غذا و داروی دانشگاه به مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس تقدیر به عمل آورد.