عزم جزم مدیریت شهری شیراز برای عملیاتی کردن خط ۳ مترو 

بامداد خبر:شهردار کلانشهر شیراز در جلسه‌ بررسی راهکارهای تفاهم با یکی از شرکت‌های پیمانکار برای عملیاتی کردن پروژه خط ۳ مترو، به بحث و بررسی پیرامون مباحث سازه‌ای، معماری و تهاتر پرداخت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، محمدحسن اسدی در جلسه‌ای که به منظور بررسی راهکارهای تفاهم در عملیاتی کردن پروژه خط ۳ […]

بامداد خبر:شهردار کلانشهر شیراز در جلسه‌ بررسی راهکارهای تفاهم با یکی از شرکت‌های پیمانکار برای عملیاتی کردن پروژه خط ۳ مترو، به بحث و بررسی پیرامون مباحث سازه‌ای، معماری و تهاتر پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، محمدحسن اسدی در جلسه‌ای که به منظور بررسی راهکارهای تفاهم در عملیاتی کردن پروژه خط ۳ مترو شیراز داشت، به بحث پیرامون مسائلی نظیر ارزش آورده‌‌های تهاتر برای انجام این پروژه پرداخت.
علیرضا اسکندری رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این جلسه بر تسریع در روند سازه‌ای در صورت انعقاد قرارداد پروژه تاکید کرد.
در این جلسه که در ساختمان شهید سلیمانی شهرداری شیراز برگزار و امیر یقطین رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل ریلی و غلامعباس کاظمی مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری شیراز و مدیران شرکت پیمانکار نیز حضور داشتند، رایزنی و مذاکراتی پیرامون اجرای سازه، سیویل، ورود تی‌بی‌ام و معماری ایستگاه‌های خط ۳ مترو که در امتداد خط یک بوده و از پل معالی‌آباد تا ایستگاه راه‌آهن صورت می‌گیرد، انجام شد تا پس از تصویب شورای اسلامی شهر تفاهم با این شرکت پیمانکار منعقد شود.