وضعیت ۳۶ بیمار کرونا در فارس وخیم است

بامداد خبر: در حال حاضر ۲۷۱ بیمار مثبت و مشکوک دارای علایم کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که ۳۶ بیمار وضعیت وخیم دارند و در بخش های ICU، مراقبت های ویژه درمانی دریافت می کنند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: از ابتدای شیوع […]

بامداد خبر: در حال حاضر ۲۷۱ بیمار مثبت و مشکوک دارای علایم کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که ۳۶ بیمار وضعیت وخیم دارند و در بخش های ICU، مراقبت های ویژه درمانی دریافت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون با انجم تست تشخیصی مولکولی و تست سریع در آزمایشگاه های فارس نتایج نشان می دهد ۶۵۸ هزار و ۹۶۷ بیمار مثبت شناسایی شده اند.
در حال حاضر ۲۷۱ بیمار مثبت و مشکوک دارای علایم کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که ۳۶ بیمار وضعیت وخیم دارند و در بخش های ICU، مراقبت های ویژه درمانی دریافت می کنند.
با عدم ثبت چها مورد جدید فوتی کرونا در فارس، مجموع جان باختگان کرونا از ابتدای شیوع بیماری، هشت هزار و ۱۵۰ نفر ماند.
تاکنون ۶۵۰ هزار و ۱۷۵ استان فارسی مبتلا به کرونا نیز بهبود یافته و از بیمارستان ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
تاکنون هشت میلیون و ۲۷۷ هزار و ۶۶۴ دُز واکسن کرونا نیز در استان فارس تزریق شده است.