۲۰امین مدرسه بانک مسکن در خانه خمیس سفلی بخش سیاخ دارنگون شیراز افتتاح شد

بامداد خبر: بیستمین مدرسه شهدای بانک مسکن در روستای خمیس سفلی از توابع شهرستان شیراز با حضور علی کمالی عضو هیات مدیره افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، مدرسه ابتدایی ۶کلاسه شهدای بانک مسکن در زمینی به وسعت حدود ۲۰۰۰متر وزیربنای ۶۵۰ متر که با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان فارس […]

بامداد خبر: بیستمین مدرسه شهدای بانک مسکن در روستای خمیس سفلی از توابع شهرستان شیراز با حضور علی کمالی عضو هیات مدیره افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، مدرسه ابتدایی ۶کلاسه شهدای بانک مسکن در زمینی به وسعت حدود ۲۰۰۰متر وزیربنای ۶۵۰ متر که با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان فارس و بانک مسکن ساخته شده با حضور علی کمالی عضو هیات مدیره بانک مسکن ، مدیرکل سازمان آموزش و پروش استان فارس ، مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان ، فرماندار و بخشدار شهرستان ، مدیر شعب استان و جمعی از دانش آموزان و اهالی روستای خانه خمیس سفلی برگزار شد .

دکتر علی کمالی در این مراسم ، با اشاره به حمایت و خدمات انسان دوستانه و نقش برجسته بانک در توسعه مدارس گفت: بانک مسکن بیش از ۱۴سال در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی و حمایت از هموطنان عزیز و محروم مناطق مختلف کشور در ساخت ۲۷ مدرسه مشارکت داشته است

عضو هیات مدیره با بیان اینکه مفتخریم هم اکنون شاهد افتتاح بیستمین مدرسه مشارکتی بانک مسکن در استان فارس هستیم اظهار کرد: ما به عنوان بانک تامین کننده بخشی از منابع این پروژه امیدواریم بتوانیم با کمک مشتریان بانک و خیرین مدرسه ساز با توجه به بررسی وضعیت مناطق مستعد و محروم کشور نسبت به تامین منابع مالی برای مشارکت در ساخت مدارس اقدام های گسترده ای انجام شود.

کمالی ضمن اشاره به اینکه بانک در همین منطقه تسهیلات روستایی هم پرداخت کرده ، افزود: این بانک در زمینه مسوولیت اجتماعی از محل حساب های قرض الحسنه در زمینه آزادی زندانیان غیرعمد، کمک به احداث بیمارستان و درمانگاه و……نیز فعالیت داشته است . در کنار این فعالیت ها بانک در زمان وقوع بحران هایی که در کشور اتفاق افتاده اعم از سیل ، زلزله و سایر حوادث پیش بینی نشده در صحنه ورود کرده و به سهم خود کمک نموده است و همیشه آمادگی لازم جهت رفع مسائل جاری در جامعه را دارد.

عضو هیات مدیره مطرح کرد: مشتریان و کارکنان بانک در تمام امورات خیر و نیکوکارانه شریک هستند وامروز تمام کارکنان بانک آماده همکاری در طرح عظیم نهضت ملی مسکن هستند و این مهم را باقیات و صالحات برشمرد.

وی گفت : همچنین با توجه به وظیفه و رسالت اصلی بانک تامین مالی مسکن برای آحاد مردم ، امروزه با دغدغه مسکن در جامعه مواجه هستیم این بانک با تامین مالی در ساخت ۴میلیون واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن کمک ویژه ای به خانه دار شدن افراد کرده است .

 بانک مسکن

در ادامه مدیرکل سازمان و آموزش و پرورش استان فارس از همراهی و احساس تعهد اولیای بانک در بخش مسوولیت اجتماعی تشکر و قدردانی کرد و افزود: در اسناد بالادستی مثل سند تحول بنیادی مطرح شده اگر همه دستگاه ها در کنار آموزش و پرورش بتوانند همراهی و همکاری داشته باشند دغدغه و مشکلات در راه رسیدن به هدف متعالی رسیدن فرد صالح به حیات طیبه کاهش خواهد یافت و این اتفاق خجسته که امروز شاهد آن هستیم تا متولیان امری که موضوع خدمت رسانی آنها مالی و بانکی است در کنار آموزش و پرورش بخشی از وظایف خود را در راستای اینکه ما بتوانیم اسناد بالادستی را محقق سازیم سوق داده اند .

دکتر عسکری با اشاره به اینکه مشارکت در ساخت مدرسه و امر آموزش و پرورش دانش آموزان مناطق محروم علاوه بر اجر معنوی و اخروی در پیشرفت جامعه و افزایش سطح سواد و دانش این مردم مثمر ثمر خواهد بود در ادامه از مدیرعامل ، مدیران و کارکنان خدوم بانک به دلیل فعالیت های اجتماعی  و حمایت های مالی  در راستای کمک به مردم و رفع مشکلات مناطق محروم تقدیر ویژه کرد .

در پایان لوح تقدیر به رسم یادبود به اقای دکتر شایان مدیرعامل محترم بانک و احمدعلی جعفری مدیرشعب استان اهدا گردید. لازم به ذکر است ، مراسم کلنگ زنی این پروژه در بهمن ماه سال ۹۷ با حضور علی کمالی مدیرشعب وقت استان انجام ودر خرداد سال۹۸ عملیات اجرایی آن در جنوب غرب شیراز شروع شد .