نماینده شیراز و زرقان:

تصویب ۴شهرک جدید، شیراز را در بخش مسکن نجات خواهد داد

بامداد خبر:نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب ایجاد ۴شهرک جدید در اطراف شیراز، این شهر را از مشکل مسکن نجات خواهد داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، ابراهیم عزیزی در نشستی که با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در استانداری فارس برگزار شد، اظهار داشت: تصویب احداث […]

بامداد خبر:نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب ایجاد ۴شهرک جدید در اطراف شیراز، این شهر را از مشکل مسکن نجات خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، ابراهیم عزیزی در نشستی که با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در استانداری فارس برگزار شد، اظهار داشت: تصویب احداث چهار شهرک جدید در کهمره سرخی ، ،داریون ، سروستان و ملوسجان ،گام مهمی در حل مشکل مسکن و موجب نجات شهر شیراز و عمران این مناطق خواهد شد.

عزیزی تاکید کرد: با همه توان پیگیر اجرای احداث این چهار شهرک هستیم و انتظار می رود مدیران مربوطه نیز همه توان خود را برای این کار به کار گیرند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در کنار احداث این چهار شهرک ، عدم فشار بیش از حد به صدرا و حل مشکل گویم را نیز شاهد خواهیم بود و این نیز از جمله اقداماتی است که وزارت راه باید مد نظر قرار دهد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: اگر تصمیمات عاجل در این راستا گرفته نشود، شیراز با بحران مواجه خواهد شد به طوری که اگر ۲۰هزار واحد را به صدرا ببریم، صدرا را نیز با این تصمیم غلط نابود می کنیم.

عزیزی خواستار تفویض اختیار به استان ها در ساخت مسکن شد و گفت: از وزیر راه و شهرسازی می خواهیم که در این خصوص با جدیت عمل کرده و معاونین خود را نیز توجیه کند.

او در عین حال گفت: مجلس پشتیبان دولت در طرح نهضت ملی مسکن است اما دولت نیز باید با اقتدار و برنامه ریزی پای کار بیاید.نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در پایان نیز گفت: در کلیت کار نهضت ملی نباید هیچ وقفه ای به وجود آید چرا که رونق بخش مسکن موجب رونق سایر بخش ها خواهد شد.