مدیرکل امداد فارس

اشتغال استان باید به سمت دانش بنیان حرکت کند

بامداد خبر:موصلی گفت: رویکرد محوری کمیته امداد، حرکت از کسب و کار سنتی به سمت کسب و کار داتش بنیان است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر ، مرتضی موصلی، مدیرکل امداد فارس در مراسم افتتاحیه رویداد تابستانه انتقال تجربه و مهارت افزایی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شد، گفت: […]

بامداد خبر:موصلی گفت: رویکرد محوری کمیته امداد، حرکت از کسب و کار سنتی به سمت کسب و کار داتش بنیان است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر ، مرتضی موصلی، مدیرکل امداد فارس در مراسم افتتاحیه رویداد تابستانه انتقال تجربه و مهارت افزایی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شد، گفت: این رویداد و در فاز اول جهت مهارت افزایی ۱۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس و با همکاری ۲۰ نفر از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
موصلی افزود: این دوره طی ۲ روز و با برگزاری ۵ کارگاه با عناوین مختلفی از جمله آشنایی با بوم کسب و کار، مدیریت بازاریابی و برندسازی، اصول و فنون مذاکره و… برگزار می شود.
او با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) رسالت های مختلفی را در دستور کار خود دارد اضافه کرد :یکی از این رویکردها که در یک دهه گذشته طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و مطالبات نخبگان اجرایی شده است توانمندسازی اقتصادی است که دارای مزیت و ارزش افزوده باشد.
مدیرکل امداد فارس خاطر نشان کرد: توانمندسازی در جهات مختلفی همچون اقتصادی، اجتماعی و فکری برای جامعه هدف اجرا می‌شود که امید است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف استان بتوانیم در تحقق این مأموریت مهم گام‌های موثری برداریم.
موصلی با اشاره به شعار امسال و دستور موکد مقام معظم رهبری به ایجاد اشتغال دانش بنیان گفت: در حوزه اشتغال باید به سمت کسب و کارهای دانش بنیان حرکت کنیم و رویکرد محوری ما نیز حرکت از کسب و کار سنتی به سمت اینگونه کسب و کارها می باشد.
او ضمن ابراز امیدواری از اینکه اجرای اینگونه کارگاه ها بتواند الگویی برای دیگر شهرستان‌ها، همچنین سطح کشور باشد افزود: طی جلسات و ملاقات هایی که با نماینده محترم ولی فقیه در فارس و همچنین استاندار محترم داشتیم؛ یکی از مهمترین مطالبات این عزیزان بحث کسب و کار بوده است. که امیدواریم با ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر زیست‌بوم استان در این راه موفق عمل کنیم.