​با حکم وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

​انتصاب مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌ فارس

​بامداد خبر:با حکم عیسی‌زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید سلیمان پور به عنوان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، عیسی‌زارع‌پور طی حکمی حمید سلیمان پور را به سمت مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس منصوب کرد. بر اساس حکم صادره «راهبری […]

بامداد خبر:با حکم عیسی‌زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید سلیمان پور به عنوان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر، عیسی‌زارع‌پور طی حکمی حمید سلیمان پور را به سمت مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس منصوب کرد.
بر اساس حکم صادره «راهبری پروژه ملّی فیبرنوری منازل و کسب و کارها در استان تا رسیدن به پوشش هشتاد درصدی خانوارهای استان تا پایان سال ۱۴۰۳ »، «اتمام پروژه اتصال روستاهای استان به شبکه ملی اطلاعات مطابق با تکالیف قانونی و در زمانبندی تعیین شده»، «حمایت از شکوفایی و رشد کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری‌اطلاعات‌وارتباطات در راستای توسعه اقتصاد دیجیتال»، «پیگیری اجرای برش استانی طرح ها و پروژه های شبکه ملی اطلاعات»، «پایش مستمر وضعیت زیرساخت‌های ارتباطی در سطح استان از حیث پایداری، امنیت و پدافند غیرعامل به منظور ارتقاء تاب آوری در مقابل سوانح و مخاطرات طبیعی و انسانی»، «پیگیری راه اندازی پنجره واحد خدمات هوشمند استانی و اتصال آن به پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند»، «تشکیل مستمر و منظم «شورای راهبری توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات» در استان و پیگیری اجرای مصوبات (موضوع ابلاغیه شماره ۵۷۰۲۶/۱ مورخ ۱۲/۴/۱۴۰۱) »، «استفاده از نیروهای کارآمد، انقلابی و متخصص در قسمت‌های مختلف آن اداره کل»، «ارائه گزارش ماهانه از میزان پیشرفت پروژه‌ها در سطح استان در قالب شاخص های اعلامی» و «پیگیری ارتقا خدمت رسانی پست جمهوری اسلامی ایران و پست بانک در استان» اهم انتظارات عیسی‌زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مدیرکل استان عنوان شده است.
سلیمان پور دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات و کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات و دکترای مدیریت صنعتی است. وی بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوزه ICT را در کارنامه خود دارد. سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس و معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از جمله مهمترین مسئولیت های سلیمان پور است.