احداث کمربند سبز در اطراف شهر شیراز با نقش آفرینی روستاهای اطراف شیراز

بامداد خبر:دکتر ایمانیه استاندار فارس در ادامه پی گیری حل مشکلات روستاهای اطراف شیراز ضمن حضور در روستای گرد خون از لزوم احداث کمربند سبز در اطراف شهر شیراز با نقش آفرینی روستاهای اطراف شیراز خبرداد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر،  استاندار فارس در بازدید از روستای گردخون با اشاره به همکاری خوب سازمان ها […]

بامداد خبر:دکتر ایمانیه استاندار فارس در ادامه پی گیری حل مشکلات روستاهای اطراف شیراز ضمن حضور در روستای گرد خون از لزوم احداث کمربند سبز در اطراف شهر شیراز با نقش آفرینی روستاهای اطراف شیراز خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر،  استاندار فارس در بازدید از روستای گردخون با اشاره به همکاری خوب سازمان ها و نهادهای استان، از ساماندهی مشکلات روستاهای اطراف شیراز خبر داد.

دکتر محمد هادی ایمانیه همراه با هیئات همراه و برخی از مدیران کل دستگاه های اجرایی از روستای گردخون بازدید کرد.

دکتر ایمانیه با اشاره به مشکلات روستاهای اطراف شهر شیراز، عنوان کرد: با همکاری بسیار خوب سپاه فجر، بسیج سازندگی، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، بنیاد مسکن، آبفا شیراز، برق و گاز شیراز و کمک های شهرداری شیراز  به تدریج روستاهای اطراف شیراز ساماندهی می شوند.

استاندار فارس با بیان اینکه طرح هادی روستای گردخون تکمیل و هویت این منطقه مشخص می شود، اظهار کرد: مشکل آب شرب گردخون تا آخر سال توسط آبفای شیراز حل خواهد شد و روشنایی معابر بخش توسعه یافته روستا و جاده ورودی نیز با همکاری برق شیراز و راهداری بهبود خواهد یافت.

نماینده عالی دولت در فارس، پس از بازدید خود عدم توزیع مناسب «گاز» را یکی از مشکلات اصلی مردم روستای گردخون عنوان کرد و افزود: گاز رسانی به قسمت توسعه یافته روستا حداکثر  تا ۶ ماه دیگر انجام می شود.

دکتر ایمانیه ادامه داد: خانه عالم و زیرساخت امور فرهنگی روستا با همکاری بسیج و بنیاد مسکن احداث می شود و همچنین با همکاری سپاه، استانداری فارس و شهرداری شیراز معابر با اختصاص اعتبار ۲۱ میلیارد تومان  تا یک سال آینده  آسفالت خواهد شد.

استاندار فارس، تبدیل خانه بهداشت به پایگاه درمانی و بهداشتی روستایی با همکاری علوم پزشکی شیراز و استانداری را باتوجه به جمعیت روستای گردخون، یکی دیگر از مصوبات سفر خود عنوان کرد.

وی توجه به ورزش و تفریح را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: چمن زمین ورزش روستا با کمک اداره ورزش و جوانان تامین می شود و پارک محله با همکاری شهرداری شیراز و بنیاد مسکن پس از جانمایی احداث خواهد شد.

ایمانیه در بخش دیگری  از سخنان خود از احداث کمربند سبز با عرض ۵۰ متر در اطراف شهر شیراز با نقش آفرینی روستاهای اطراف خبر داد.

  استاندار فارس ضمن اشاره به ساماندهی روستا های اطراف شیراز ،  ای نم.ضوع را یکی از دغدغه های بسیار مهم و چندین ساله ساکنین منطقه مرکزی استان است که با سفر استاندار فارس و مدیران کل دستگاه های اجرایی به این روستاها مشکلات کلان شهروندان احصا شده و تلاش ها در راستای رفاه حال مردم چند برابر می شود.